Asmeninio efektyvumo mokymai

Organizacijos sėkmė priklauso nuo daugelio veiksnių – glaudus vadovų ir darbuotojų bendradarbiavimas, informacijos perdavimas, psichologinis klimatas, darbinis aktyvumas. Visa tai lengviausiai pasieksite tada, kai tikslus iškelsite visų organizacijos narių pastangomis, o konkrečias užduotis paskirsite atskiroms žmonių grupėms.

Šioje „Lalitos Akademija“ mokymų programoje yra suteikiamos žinios – kaip efektyviai planuoti laiką darbe bei namuose. Pagal konkrečias veiklas, dalyviai taiko visus laiko ir projektų planavimo principus, atskleidžia savo asmenines savybes ir sužino kaip jas panaudoti organizacijos bei asmeninių tikslų siekimui. Dalyviai atskleidžia savo vaidmenis organizacijoje ir namuose. Suvokia kas yra stresas ir kaip sumažintį jį kasdieniame gyvenime. Įvairių praktinių ir interaktyvių užduočių dėka atskleidžiamos ir lavinamos darbuotojų kompetencijos, didinama motyvacija.  

Mokymų programos:

– Efektyvus laiko valdymas ir planavimas. Streso valdymas;
– Darbuotojų kompetencijų lavinimas ir asmeninis efektyvumas;
– Motyvacija. Savo ir komandos tikslų išgryninimas bei siekimas. Proto tendencijos;
– Komandos klimatas. Komandos formavimas ir motyvacija. Kolektyviškumo jausmas

Mokymų nauda:

– Komandos klimato nustatymas, sklandi komunikacija;
– Sustiprėjęs atsparumas stresui, gebėjimas išlaikyti ramybę;
– Motyvacija. Gebėjimas ugdyti įpročius, padidėjęs entuziazmas;
– Pozityvi emocinė būsena ir gebėjimas motyvuoti save ir bendrai judėti į priekį;
– Gebėjimas planuoti laiką ir projektus. Išsikelti prioritetus ir dirbti pagal juos.
– Kiekvieno komandos nario „vaidmens“ atskleidimas. Jo savybių nauda organizacijai.

Metodika

Tai vieninteliai Lietuvoje tokio tipo mokymai, kurių metu dalyviams pateikiamos teorinės ir praktinės žinios. Išmoksite sąmoningo kvėpavimo technikų ir atsipalaidavimo pratimų, padedančių įveikti stresą. Dalyvausite interaktyviose komandinėse užduotyse, kurios atskleidžia asmenybės tipus, savybes ir prisiimtus „vaidmenis“ komandiniame darbe. Turėsite galimybę individualiai refleksijai. Programos modulis struktūrizuotas taip, kad dalyviai gautų visapusišką proto dėsnių suvokimą bei gilaus atsipalaidavimo, harmonijos proto ramybės suvokimą. Tai laikui nepavaldi išmintis, novatoriški procesai ir technikos.