nemokama paskaita - praktikumas
"Tikėjimas, pasitikėjimas, kritika"

Vasario 4 d. 19:00 val FB @Lalitos Akademija - Holistic Coach" puslapyje

 
Tema: “Tikėjimas, pasitikėjimas ir kritika” Taip pat praktikuosime – KVĖPAVIMO TECHNIKĄ, BEI ATPALAIDUOJANČIĄ MEDITACIJĄ
Kada: vasario 4 d. ketvirtadienis 19 val. Lalitos Akademija – Holistic Coach FB puslapyje
 
VIDINIS BALANSAS – TAI KELIAS Į ASMENINĮ IR VERSLO STABILUMĄ!
Šiame praktikume pateiksiu teorines žinias, bei sąmoningo kvėpavimo technikas, kurios padės greitai ir efektyviai atsipalaiduoti ir jaustis entuziastingiems. Praktikumo pabaigoje pravesiu atpalaiduojančią meditaciją.
“Lalitos Akademija – Holistic Coaching” padeda atverti žmogaus sąmoningumą, kad jūsų verslas ir gyvenimo kokybė augtų du kartus greičiau negu jūs planavote.
 
“Lalitos Akademija – Holistic Coaching” visi mokymai yra paruošti remiantis Holistiniu požiūriu, kad žmogus yra visuma. Tai mokymų, seminarų, tylos retritų, sąmoningumo stovyklų platforma verslui ir asmeniniam efektyvumui plėsti bei skatinti. Asmeninių savybių ugdymas sustiprina gebėjimus, kurie padeda efektyviai veikti kasdienėse bei įtampos kupinose, sudėtingose situacijose, taip pat stiprina gebėjimus, susijusius su tarpusavio santykiais komandoje, gerina komunikaciją, pasitikėjimą, asmeninių bei organizacijos tikslų siekimą.
 
Apie mane Esu Lalita Atienė – „Lalitos Akademija – Holistic Coaching” įkūrėja. Labai anksti supratau, kad žmogus yra visuma. Mano gyvenimo stilius yra holistinis, apimantis žmogaus, organizacijos fizinę ir emocinę gerovę. Esu sertifikuota ICU koučerė, profesionali mokymų vadovė/lektorė/praktikė, TAI joga bei sąmoningo kvėpavimo instruktorė, turinti daugiau kaip 15 metų sėkmingo verslo vadovavimo patirtį privačių namų statybos bei pardavimo srityje. Nuo 2017 metų organizuoju tiek asmeninius, tiek grupinius mokymus visoje Lietuvoje. Esu įgijusi tarptautinio verslo aukštąjį išsilavinimą. Šiuo metu gilinu savo žinias Klaipėdos Universitete – Visuomenės sveikatos ugdymas (magistro laipsniui) ir Vilniaus Geštalto Institute – Geštalto terapeutės kvalafikacijai įgyti, taip pat LSMU vienų metų studijų programoje MINDFULNESS – “Įsisamoninimu grįstos kognityvinės elgesio terapijos pagrindai”
 
Plačiau apie mane ir veiklą, galite sužinoti www.lalitosakademija.lt arba FB @Lalitos Akademija – Holistic Coaching puslapyje.
Lalita Atienė +370 652 71828
lalitosakademija@gmail.com