Tylos retritai

Tylos retrituose dalyviai sužino, kas yra sąmoningumas, išsigrynina save bei tikslus gyvenime. Praktikuojama joga, meditacija, sąmoningas kvėpavimas, asmenines savybes atskleidžiančios užduotys. Tylos retritas – tai 2, 3 ar 4 dienos tylos, jogos, meditacijos, sąmoningo kvėpavimo praktikų, teorinių bei praktinių žinių ir interaktyvių užduočių. Visa tai dalyviams tampa įrankiais, kad geriau išgirstų bei pažintų save, atskleistų savo vidinį potencialą.

Metodika:

– Vidinius suvaržymus iškeliančios, ir paleidžiančios technikos;
–  Interaktyvios tarpusavio bendravimo formavimo užduotys;

– Kvėpavimo takų valymo technikos;

– Pateikiamos teorinės ir praktinės žinios;

– Sąmoningas kvėpavimas;

– Sąmoninga meditacija;

– Kūno tempimo pratimai.

Artimiausių renginių kalendorius:

 2021 05 06 – 2021 05 09: 4 dienų Tylos retritas “IŠDRĮSK SUSITIKTI SU SAVIMI” 

2021 08 06 – 2021 08 11: 6 dienų Tylos retritas “Tyla – kai sunku tampa lengva”

Tylos retritas

Tylos retrituose dalyviai nesinaudoja telefonais, internetu, televizija, neklauso muzikos ir neskaito knygų. Tai laikas skirtas sau ir galimybė gauti unikalią asmeninę patirtį, kuri kiekvienam yra vis kitokia. „Lalitos Akademija“ organizuojami retritai siekia padėti dalyviams subalansuoti protą, kuris mums taip reikalingas kasdienoje, širdį ir vidinį balsą, kurie veda mus pirmyn, suteikia pilnatvės jausmą, vidinį pasitenkinimą.

Buddha yra pasakęs: „ Tyla nėra tuščia, ji pilna atsakymų“, – Tylos retrito dalyviai tam pritardami dalinasi, kad Tylos retritas padėjo atrasti atsakymus į jiems rūpimus klausimus, susidurti su baimėmis bei jas pašalinti. Atrasti vidinį balansą, paleisti vidinius blokus, kurie trukdo jiems siekti savo tikslų. Išgirsti savo vidinį AŠ ar susidėlioti mintis apie savirealizaciją, asmeninio potencialo atskleidimą darbe/versle.
Tylos retritas – tai pati geriausia investicija į save, kuri perprogramuoja mūsų protą bei širdį. Tai patirtis keičianti mūsų gyvenimus iš esmės.