Mokymai darbuotojams

Nuolatinis personalo tobulėjimas – tai raktas į įmonės sėkmę. Dauguma atliktų tyrimų aiškiai parodo tiesioginį ryšį tarp investicijų į personalo ugdymą ir padidėjusio darbuotojų įsitraukimo, efektyvumo bei geresnių įmonės rodiklių.

“Lalitos Akademija“ organizuojamuose mokymuose, taikant tam tikras metodikas, yra atskleidžiamos kiekvieno darbuotojo, kaip komandos nario, individualios savybės, kurios parodo ar žmogus yra lyderis, komandos narys, komandos siela, vykdytojas ar kt. Efektyvioje ir nuolat savo išsikeltus tikslus pasiekiančioje komandoje turi būti visų tipų nariai. Jie vienas kitą papildydami žymiai greičiau pasiekia bendrus organizacijos tikslus. Šioje mokymų programoje pateikiamos žinios – kas yra motyvacija. Motyvuotas žmogus visada ras būdą, o nemotyvuotas – pasiteisinimą. Programos metu nagrinėsime vidinę ir išorinę motyvaciją bei A. Maslow poreikių piramidę. Apžvelgsime ribojančias proto tendencijas. Darbuotojų mokymų programa siūlo paprastus, efektyvius ir laikui praktiškus asmenybės pozityvius transformavimo būdus. Tai laikui nepavaldi išmintis, novatoriški procesai it technikos.

Mokymų programos:

– Komandos formavimas ir motyvacija;
– Efektyvus laiko valdymas ir planavimas. Streso valdymas;
– Darbuotojų kompetencijų lavinimas ir asmeninis efektyvumas;
– Savęs, savo tikslų išgryninimas bei siekimas. Proto tendencijos.

Mokymų nauda:

– Iššūkių valdymas, atsparumas stresui;
– Bendrų ir asmeninių tikslų iškėlimas ir siekimas. Prioretizavimas;
– Padidėjęs entuziazmas, gebėjimas įkvėpti save ir komandos narius;
– Konfliktų sprendimas, fizinis ir psichologinis komfortas. Tarpusavio santykiai;
– Komandos narių asmeninių savybių išgryninimas, motyvacija ir darbas komandoje;

Metodika

Tai vieninteliai Lietuvoje tokio tipo mokymai, kurių metu dalyviams pateikiamos teorinės ir praktinės žinios. Išmoksite sąmoningo kvėpavimo technikų ir atsipalaidavimo pratimų, padedančių įveikti stresą. Dalyvausite interaktyviose komandinėse užduotyse, kurios atskleidžia asmenybės tipus, savybes ir prisiimtus „vaidmenis“ komandiniame darbe. Turėsite galimybę individualiai refleksijai. Programos modulis struktūrizuotas taip, kad dalyviai gautų visapusišką proto dėsnių suvokimą bei gilaus atsipalaidavimo, harmonijos proto ramybės suvokimą. Tai laikui nepavaldi išmintis, novatoriški procesai ir technikos.

Daugybė tyrimų atskleidė, kad tos komandos, kurios turi aiškų tikslą bei viziją, sugeba susitvarkyti su stresu, dirba efektyviau.