"Master mind" sesija

Šiuolaikinei organizacijai, norinčiai įdiegti komandinį darbą, neužtenka tik sudaryti darbo grupes – norint valdyti ir kuo geriau išnaudoti grupės potencialą reikia skatinti atskirų asmenybių bendradarbiavimą bei skatinti kiekvieno komandos nario potencialą, atskleisti jų asmenines savybes.

Komandinio darbo rezultatai gerokai geresni negu didelių organizacijų grupių ar individualiai dirbančių žmonių darbo rezultatai. Akivaizdūs pranašumai bendrovei – našesnė ir kokybiškesnė veikla, geresni rezultatai, mažesnės darbo sąnaudos, lankstumas ir gebėjimas prisitaikyti prie pokyčių.
Šios „Lalitos Akademija“ mokymų programos esmė – atskleisti efektyvios komandos sudėtį, pamatyti bendrą viziją, išsikelti tikslus ir kartu siekti maksimalaus organizacijos efektyvumo atskleidžiant kiekvieno komandos nario asmenines savybes. Programos metu sužinoma kas yra stresas, kokia jo įtaka komandiniame darbe ir organizacijos augimui. Atskleidžiamas kūrybiškumas, motyvacija, darbo komandoje privalumai.

Apie mokymų programą:

Tai vieninteliai Lietuvoje tokio tipo mokymai, kurių metu dalyviams pateikiamos teorinės ir praktinės žinios. Išmoksite sąmoningo kvėpavimo technikų ir atsipalaidavimo pratimų, padedančių įveikti stresą. Dalyvausite interaktyviose komandinėse užduotyse, kurios atskleidžia asmenybės tipus, savybes ir prisiimtus „vaidmenis“ komandiniame darbe. Turėsite galimybę individualiai refleksijai. Programos modulis struktūrizuotas taip, kad dalyviai gautų visapusišką proto dėsnių suvokimą bei gilaus atsipalaidavimo, harmonijos proto ramybės suvokimą. Tai laikui nepavaldi išmintis, novatoriški procesai ir technikos.

Mokymų nauda:

– Padidėjęs kūrybiškumas ir susitelkimas;
– Motyvacija. Asmeninių savybių atskleidimas;
– Bendros vizijos, tikslų išsikėlimas ir siekimas;
– Sustiprėjęs atsparumas stresui, gebėjimas išlaikyti ramybę;
– Kiekvieno komandos nario „vaidmens“ atskleidimas. Jo savybių nauda organizacijai.

Metodika

– Išmoksite sąmoningo kvėpavimo technikų ir atsipalaidavimo pratimų, padedančių įveikti stresą. 

–  Dalyvausite interaktyviose komandinėse užduotyse, kurios atskleidžia asmenybės tipus, savybes ir prisiimtus „vaidmenis“ komandiniame darbe. Turėsite galimybę individualiai refleksijai. 

–  Darbas su asociatyvinėmis MAK kortelėmis. Šios kortelės  per trumpą laiką pamatyti, suvokti ir išsiaiškinti situaciją, sunkumą keliančia problemą.  Pagrindinis MAK kortelių tikslas – santykis su savimi ir komunikacija.